Haber
Bergama Belediyespor, teknik direktörlük görevine Özden Töraydın’ı getirdi.
![](https://kure-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/bergama-belediyespor-teknik-direktorluk-gorevine-ozden-toraydini-getirdi-Q8PMQabT.webp)
TFF 3. Lig’de yeni dönem öncesi yönetimini Ahmet Çoruhlu’nun üstlendiği Bergama Belediyespor, teknik direktörlük görevine Özden Töraydın’ı getirdi.
Kulüp Başkanı Ahmet Çoruhlu ile görüşmeye gelen Özden Töraydın, 1 yıllık sözleşme imzaladı. Daha önce mesleğinde Altay ile 2. Lig şampiyonluğu yaşayan 44 yaşındaki Töraydın, geçen sezon 2. Lig’de Menemen FK’nin başında 32 maça çıkmıştı. Özden Töraydın’ın kırmızı-lacivertli takım için sunacağı rapor doğrultusunda transfer çalışmalarının hızlandırılacağı gelen bilgiler arasında.